DIY перница тепих мат капчиња за предиво, комплети за предиво, DIY перници за капчиња за иглички, кука за кука за рачно занаетчиски везови за есенски декор за дома, црно
  • Неодамнешно

DIY перница тепих мат капчиња за предиво, комплети за предиво, DIY перници за капчиња за иглички, кука за кука за рачно занаетчиски везови

DEN 1065.60

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Перница за приклучокот на куката за заклучување (42x42 cm = 16,5x16,5 инчи)- без вметнување перница Започнете ново хоби со нашиот комплет за куки за новини. Тоа е совршена активност за патување и можете да ја однесете со себе насекаде. Вклучувајќи : вклучително и волнено предиво, перница за платно во боја, кука со капчиња и цртање. Поставете ја сопствената перница по лесни чекор-по-чекор инструкции. Идеален подарок : Направете свои подароци за да ги искажете вашите искрени благослови! Може да биде подарок за деца, подарок за родители, подарок за пријатели, подарок за парови или подарок за себе!. Комплет за куки за заклучување : Комплетот содржи сè што ви треба и зашиена на капакот за поддршка со патенти. Убава декорација : Без разлика дали е на троседот или во кој било агол на куќата, може да создаде топла и уникатна атмосфера на домот. Опис : - Тоа е недовршен сет за DIY за комплети за куки за заклучување, треба да се заврши сами- нашиот комплет за кука за заклучување на DIY со шема и упатства во боја, јасно ги покажува секој мал квадрат и предивото во боја за употреба- овие нејасни мини килими прават A Одличен подарок за деца и возрасни.