Arazadr DIY печатени комплети за вкрстени бод-Шарена цветна шема на Датура 3 нишки 11-тина комплети за стартување на вкрстени бод-бод, за почетници Деца и возрасни одличен
  • Неодамнешно

Arazadr DIY печатени комплети за вкрстени бод-Шарена цветна шема на Датура 3 нишки 11-тина комплети за стартување на вкрстени бод-бод,

DEN 271.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Лесна за употреба】 Бојата на секоја нишка има соодветен број и блок во боја на платното, така што е полесно да се најде областа одговара на уникатна нишка (Пред-печатената боја нема никаква врска со бојата на конецот). 【Висококвалитетна памучна ткаенина со точна претходно печатена шема】 : Овој комплет за везови користи подебела памучна ткаенина од другите обични комплети, што трае долго со елегантен изглед. Точно претходно печатениот симпатичен дизајн, како и арапските броеви, симболите и боите на DMC, ја прават оваа вкрстена работа работа лесна и забавно учење, за сите возрасти. 【Комплети за вкрстени бод совршени за почетници деца напредни】 : Совршено за почетник или средно ниво на Cross Stitch. Јасните и светли бои го прават овој комплет многу пријатно да се бори; Пакет : Платно x1, игла x2, сет на конец за везови x1, прирачник x1, материјал : памук, ткаенина : врежана, тип : 11ct 3 нишки. 【Идеален пакет за украси : Платно x1, игла x2, сет на конец за везови x1, прирачник x1, материјал : памук, ткаенина : врежана, тип : 11ct 3 нишки. 【Идеален декор и подарок】 Може да биде домашен декор и навистина уникатен, значаен, незаменлив подарок за вашето семејство, пријатели и колега, а уметничките дела на вкрстениот бод ќе ви донесат пријатно време и такво чувство за достигнување кога сте /Тие ја завршуваат работата. 【Културна позадина и приказна за вкрстениот бод】 Cross Stitch е едукатор во класата на уметност. Може да ја подобри флексибилноста на телото, да го подобри размислувањето на мозокот и да вежба одличен квалитет. Тоа е најдобриот избор во сите уметнички полиња. Целосен спектар на комплети за вкрстени бод за деца за возрасни, печат комплети со претходно печатени комплети за стартување на вез за почетници за почетници, бојата е јасна и шемата е едноставна. Прирачникот е вклучен во пакетот. Можете да ги користите овие додатоци за везови безбедно. Овие додатоци за вез се добри производи за слободно време и забава.