Izzya Latch Hook Китс комплети пејзаж шема, вкрстен бод тепих мек едноставен комплет за килим, за возрасни DIY тепих пејзаж дома
  • Неодамнешно

Izzya Latch Hook Китс комплети пејзаж шема, вкрстен бод тепих мек едноставен комплет за килим, за возрасни DIY тепих пејзаж дома

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Комплети за заклучување на DIY килими : Комплети за плетење за деца, почетници и занаетчии, тоа е килим што може да се користи насекаде во домот Може да се користи како doormat, килим, килим, удобна душек или душек за миленичиња, итн., Исто така добар избор за декорација на домови. Печатење со 3Д платно : За разлика од другите бели комплети што е тешко да се имитираат, овој производ е дизајниран со печатени обрасци на основната ткаенина, што е различно од другите производи и ви овозможува непречено да го завршите. Пријателски за почетници : Комплетите за окови се активност со лесно учење. Печатеното платно го олеснува почетокот и гарантира дека ќе го сакате. Вклучува кука со капчиња, упатства, печатена мрежа за сендвич, жица пред сечење вез. Пакетот содржи : Комплет за изработка на килим вклучува куки со капчиња, упатства, печатена мрежа за сендвич, жица пред исечена вез. Можете да ги следите упатствата чекор по чекор. Уживајте во ова фасцинантно гроздобер модно хоби во секое време, каде било. Услуга за клиенти : Ве молиме, известете ни дали имате какви било прашања или проблеми. Нашата сигурна услуга за клиенти сигурно ќе одговори во рок од 24 часа и ќе ви обезбеди соодветно решение. Комплети за заклучување на DIY килими : Комплети за плетење за деца, почетници и занаетчии, тоа е килим што може да се користи насекаде во домот. Може да се користи како doormat, килим, килим, удобна душек или душек за миленичиња, итн., Исто така добар избор за декорација на домови. Печатење со 3Д платно : За разлика од другите бели комплети што е тешко да се имитираат, овој производ е дизајниран со печатени обрасци на основната ткаенина, што е различно од другите производи и ви овозможува непречено да го завршите. Пријателски за почетници : Комплетите за окови се активност со лесно учење. Печатеното платно го олеснува почетокот и гарантира дека ќе го сакате. Вклучува кука со капчиња, упатства, печатена мрежа за сендвич, жица пред сечење вез. Пакетот содржи : Комплет за изработка на килим вклучува куки со капчиња, упатства, печатена мрежа за сендвич, жица пред исечена вез.