Дизајн работи занаети, ABC Забава преброен комплет за вкрстено бод
  • Неодамнешно

Дизајн работи занаети, ABC Забава преброен комплет за вкрстено бод

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Содржи : 100% памучна ткаенина Аида (14 брои) 100% памучен вез, игла, целосно илустрирани табели и упатства. Завршена големина : 11 "x 14". Направено во САД. Содржи : 100% памучна ткаенина Аида (14 брои). 100% памучен вез, игла, целосно илустрирани табели и упатства. Завршена големина : 11 "x 14". Направено во САД. Преброен комплет за вкрстено бод, вклучува 100% памучна ткаенина Аида (14 брои), 100% памучен вез, игла, целосно илустрирани табели и упатства. Вклучува азбука и броеви за персонализација. Завршена големина : 11 "x 14".