Забава за снег Забава снежни луѓе со брадавици со броеви на вкрстени бод, сет од 6 - комплети за украси на Мил Хил 2021 - плус декоративен магнет за игли
  • Неодамнешно

Забава за снег Забава снежни луѓе со брадавици со броеви на вкрстени бод, сет од 6 - комплети за украси на Мил Хил 2021 - плус декоративен

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Комплет од 6 мелници за снег Забава за снежни лежишта шармантни украси комплети (2021) : Посакувајќи снежен човек (MH162131), кастрење на снежен човек (MH162132), лизгање снежен човек (MH162133), Tumbling Snowman (MH162134), готвење снежен човек (MH162135), давање снегман (MH162136) Подгответе се за зимската сезона со зашивање на овие дизајни за снежни забавни снежни луѓе!. Чувајте ги за себе или споделете со пријателите. Секој шармантен комплет за украси вклучува сè што ви треба за завршен проект! Мил Хил стаклени мониста, богатства, 14 КТ. Перфорирана хартија, магнет, конец, игли, табела и упатства. Приближна готова големина : 2,75 x 2,5 инчи. Заврши како висички украс, магнет за фрижидер или многу други креативни начини! Прави одличен подарок за пријател за шиење или размена на повлекување!. Исто така, вклучува и декорација на магнет „Игла за игли“. Комплет од 6 мелници за снег Забава за снежни лежишта шармантни украси комплети (2021) : Посакувајќи снежен човек (MH162131), кастрење на снежен човек (MH162132), лизгање снежен човек (MH162133), Tumbling Snowman (MH162134), готвење снежен човек (MH162135), давање снегман (MH162136) .