Plasticан Ролна Пластичен Ткаен Материјал За Поправка Пластична Ролна Од Трска, Мрежеста Мрежа Од Трска, ЗА Рециклирање На Проекти ЗА Поправка На Мебел САМ
  • Неодамнешно

Plasticан Ролна Пластичен Ткаен Материјал За Поправка Пластична Ролна Од Трска, Мрежеста Мрежа Од Трска, ЗА Рециклирање На Проекти ЗА Поправка

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : webан мрежата е изработена од пластичен materialан материјал, целосно е рачно избран и рачно изработен со голема искривување и силна цврстина Одлични Самостојни Проекти : можете да користите едноставни чаршафи од rан за да ги поправите вашите стари столови и друг мебел, не само што ќе го украсите вашиот дом, туку и ќе негувате уникатно хоби, ќе уживате во смешниот занаетчиски живот!. Големина на дупка : дијаметарот на дупката е околу 7мм, мери 1,5 см од центарот на дупката до центарот на следната дупка. подарок : можете да креирате иновативни уметнички занаети со тоа и да го направите вашиот живот повеќе interesting.It ќе биде одличен подарок за вашиот пријател или семејство. Широко користен : се користи за поправка на надворешен мебел од rан и други намени, исто така погоден за надворешна и внатрешна употреба. Ова е совршен материјал за обновување на мебел од furnitureан, Добар комплет за поправка на rан кој ефикасно го продолжува животот на вашиот мебел, еколошки и долготраен. Ткаениот rан е изработен од ЈП материјал, кој се користи за поправка на надворешен мебел од outан и други намени, исто така погоден за надворешна и внатрешна употреба.