Дупка Удар-Желка-3/16
  • Неодамнешно

Дупка Удар-Желка-3/16

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оваа форма на залиха обично се испраќа во рок од 4-5 работни дена Повик за достапност доколку е потребно како налет, или во голем обем. Мерки 4-7/8" во вкупна Должина. Овој уникатен удар со дупка за лојалност во форма на желка од 3/16 инчи е рачно изграден во САД. Одлично за програми за лојалност кои бараат удар во облик на обичај. Изработен од стврднат челик удирање умре и никел обложен финиш, оваа дупка удар е способен да оди преку картон, филм, и тенка пластика до 24 мил пвц со леснотија. Удари преку 11 листови од 20 фунти. копирај хартија. Со отворен преден врв има простор за добра видливост на удирање. Изграден да трае со лесна за употреба пролетна акција. Овој модел на Нашата Лојалност Удар, со значителен 1-3/16" Дофат.