3 Парчиња Недовршено Дрво Знак Празно Виси Украсно Дрво Плоча Правоаголник Дрвен Знак Со Јажиња ЗА Занаети САМИ, Закачалка За Врата, Знак, Горење Дрво, Сликање, Божи?
  • Неодамнешно

3 Парчиња Недовршено Дрво Знак Празно Виси Украсно Дрво Плоча Правоаголник Дрвен Знак Со Јажиња ЗА Занаети САМИ, Закачалка За Врата, Знак, Горење

DEN 223.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

?€Содржина На пакетот : Нашиот производ вклучува три текстурирани дрвени знаци и три парчиња канап, доволно количество недовршени дрвени знаци и жици за да ги задоволат вашите потреби за украсување САМИ Секоја дрвена чинија е удрена со два клинци на грбот, така што ќе можете да ги закачите поединечно или заедно. ?€Детали за големина : Овие висечки дрвени знаци се со дебелина од околу 12*5 инчи и се дебели околу 0,5 см/0,2 инчи. Големината е соодветна за да ја нацртате, напишете, дизајнирате саканата шема и текст на нив. Секој дрвен знак е изработен од висококвалитетен материјал од шимшир, униформен и издржлив, без пукање или гниење, лесен и лесен за украсување, без избледување, може да ви служи долго време. ?€Diy Art® : Уживајте во забавата на овие мазни и недовршени дрвени знаци, лесни за дамки и бои, совршени за вашите рачно насликани проекти за украсување. Или инспирирајте ја креативноста на вашето дете. Повеќе од купување на готови украси директно!. ?®Широка Употреба : Висечките дрвени знаци се погодни за закачување во затворени простории и на отворено, како што се украсување на вашиот дом, канцеларија, двор, продавница, куќа на фарма или каде било што сакате да декорирате. ?●Сладок Подарок} : Висечките дрвени знаци ќе бидат уникатен рачно изработен подарок, лично дизајнираните дрвени знаци се уникатни, ставете ги во торба за подароци за пријателите да го прослават затоплувањето на куќата, празникот, роденденот итн. Споделете ја радоста заедно. ?€Содржина На пакетот : Нашиот производ вклучува три текстурирани дрвени знаци и три парчиња канап, доволно количество недовршени дрвени знаци и жици за да ги задоволат вашите потреби за украсување САМИ. Секоја дрвена чинија е удрена со два клинци на грбот, така што ќе можете да ги закачите поединечно или заедно. ?€Детали за големина : Овие висечки дрвени знаци се со дебелина од околу 12*5 инчи и се дебели околу 0,5 см/0,2 инчи. Големината е соодветна за да ја нацртате, напишете, дизајнирате саканата шема и текст на нив. Секој дрвен знак е изработен од висококвалитетен материјал од шимшир, униформен и издржлив, без пукање или гниење, лесен и лесен за украсување, без избледување, може да ви служи долго време. ?€Diy Art® : Уживајте во забавата на овие мазни и недовршени дрвени знаци, лесни за дамки и бои, совршени за вашите рачно насликани проекти за украсување.