Прилагодено Лого Дрво Брендирање Железо, Издржлива Кожа Брендирање Железо Печат, Скара Топлина Печат Вклучувајќи Ја И Рачката, Рогови Дизајн Печат
  • Неодамнешно

Прилагодено Лого Дрво Брендирање Железо, Издржлива Кожа Брендирање Железо Печат, Скара Топлина Печат Вклучувајќи Ја И Рачката, Рогови

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Совршен за брендирање на дрво, кожа,пластика, хартија и многу повеќе Совршен подарок за дрводелци, човек од дрво занаетчија или купон за венчавки како уникатен подарок. Ве молиме изберете го бројот на дизајнот и испратете ми ги иницијалите,датумот,зборовите што сакате да ги прилагодите при купувањето.(оваа опција не ја вклучува дрвената кутија за подароци). Лесен за употреба, трае само неколку минути над отворен пламен, а потоа брендирајте го материјалот што ви се допаѓа. Висококвалитетен, густ месинг и лесен за употреба.