Галопоф Удобна Мрежа Коњ Летаат Лист Коњ Коњ Летни Листови Стојат Вратот Бела 66
  • Неодамнешно

Галопоф Удобна Мрежа Коњ Летаат Лист Коњ Коњ Летни Листови Стојат Вратот Бела 66

DEN 575.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Полиестер со фино ткаење го поврзува надворешниот лист за мува што ќе му обликува на вашиот коњ за да се заштити од бубачки и е лесен за да го одржува вашиот коњ ладен Засилената најлонска постава на рамената ја намалува можноста за триење и помага да се спречи прекумерно истегнување. Подлогата за венење од руно спречува триење и триење. Овие листови за мува се конструирани со исклучително силна и дише 130 грама полиестерска мрежа ткаенина која помага да се спречат изгореници од сонце и прегревање. Удобната постава на рамената спречува триење. Затворање на градите со двојна тока, прилагодливи суркули со низок крст и прилагодливи ремени за нозе за прецизно и останување. Доаѓа со прилагодливи ремени за задни нозе кои овозможуваат листот удобно да остане на место. ДО 50% УВ блок помага вашиот коњ да биде безбеден од штетните сончеви зраци.