ЧЕЛИНЏЕР 13 Коњ Чевли Нега Фариер Алатка Копита Ноктите Клинчер Ванадиум Челик клешти 98405
  • Неодамнешно

ЧЕЛИНЏЕР 13 Коњ Чевли Нега Фариер Алатка Копита Ноктите Клинчер Ванадиум Челик клешти 98405

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

13" 12 "ПРОФЕСИОНАЛЕН КОЊ СЕДЛО АЛАТКА КЛИНЧЕР КЛЕШТИ : Ова Е Тактика Мајстор 12" Клинчер. Капка-фалсификувани од хром ванадиум челик. Се смета за врвот на линијата Во Коњски Алатки меѓу професионалните носители. Главните Производи на такт се познати од следниве причини : Острина Лесна За Употреба Издржливост Специјално дизајнирана За прецизност и леснотија на ракување во деликатни третмани. Рајдери агол клинчер-алатка која се користи за прицврстување на ноктите или завртки или навртки.