Nexigo го засили кабелот за 16-тина врска со засилувач на сигнал, USB 3.2 Gen1 Type C до A, брзо полнење и брз трансфер на податоци, компатибилен со слушалките Oculus Quest 1 и 2 на игри з
  • Неодамнешно

Nexigo го засили кабелот за 16-тина врска со засилувач на сигнал, USB 3.2 Gen1 Type C до A, брзо полнење и брз трансфер на податоци, компатибилен

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Посебно за потрага】 Специјално дизајниран за потрага, USB 32 со голема брзина кабел е совршена алтернатива за оригиналниот кабел за линкови за потрага. Лесно е да се играат сите игри. 【Пренесување со голема брзина на податоци】 до 5 Gbps, изработени од супериорни снопови за оптика со влакна за да се намали тежината, брзината на пренесување на податоците на нашиот кабел за врска 3.0 ви овозможува да уживате во игри со апсолутно нула заостанување. 【Наменет за потрага по дизајниран прецизно за потрагата, овој долг кабел за врска нуди само совршена должина за да ужива во непречено игри. Совршено е за сите ваши потреби за USB VR. 【90 степени USB C Правиот агол】 Дизајниран со иновативен конектор за 90 степени L, поудобен и удобен за играње игри. 【Ултра-изводлива】 кабелска јакна со врвен квалитет обезбедува голема отпорност на солза и издржливост.