Производство На Производи ЗА миленичиња БОНЕРП - 103 Нцаа Пердју Котли Коска Со Јаже Куче Играчка
  • Неодамнешно

Производство На Производи ЗА миленичиња БОНЕРП - 103 Нцаа Пердју Котли Коска Со Јаже Куче Играчка

DEN 139.68

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тежината На Пакувањето На Производот Е 1,0 Килограми Официјално Лиценциран. Одлично За Влечење!. Димензии на пакетот : 13. оваа НЦАА коска со играчка со јаже е забавна за секое куче! Изработени од издржлив материјал за да траат! Официјално лиценциран од НЦАА.