Зачудувачки птици Дрвена куќа за миленичиња, животни шема на врапчиња со апстрактна рака нацртана дива дизајн, преносно кучиња на отворено и затворено со перница и
  • Неодамнешно

Зачудувачки птици Дрвена куќа за миленичиња, животни шема на врапчиња со апстрактна рака нацртана дива дизајн, преносно кучиња на отворено

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Мерења - 22 "x 30" x 25 "дрвена рамка и 28" x 24 "капакот на перница Куќа за вашите прекрасни пријатели на животни. Направени од - најголем удобност и врвен квалитет со трајна дрвена рамка и перница за полнење на меки влакна. Карактеристики - Делови за ткаенини може лесно да се одвои со прицврстувач за кука и јамка. Можете исто така да ја користите перницата одделно. Машината што може да се мие - делови од крпи може да се мијат. Само на предната страна. Мерења - 22 "x 30" x 25 "дрвена рамка и 28" x 24 "капакот на перница. Куќа за вашите прекрасни пријатели на животни. Направено од - најголема удобност и врвен квалитет со трајна дрвена рамка и перница за полнење на меки влакна. Карактеристики - Деловите за крпа можат лесно да се одвојат со прицврстувач за кука и јамка. Можете исто така да ја користите перницата одделно. Машината што може да се мие - делови од крпи можат да се мијат. Доволно издржлив и за внатрешна и за надворешна употреба. Печатено - со најсовремена технологија за дигитално печатење. Ткаенините се отпечатени само од предната страна. Создадете свој простор со овие дрвени куќи куќи. Создадете свој простор со овие дрвени куќи куќи. Тој е дизајниран за разни раси како Дахшунд, француски булдог, Пемброк Велс Корги, Кардиган Велшки Корги, Шкотски териер, Бигл, Шетланд Шепдог, Шиба Ину. Но, тоа не е ограничено само на тоа. Ако сакате, можете да го користите како гнездо каде што можете да ги водите вашите кучиња за бебиња. Со дрвени куќи за домашни миленици погодни за внатрешна и надворешна употреба, можете да обезбедите модерен изглед кој ќе биде компатибилен со вашиот декор за дома. Ставете го на вашиот преден трем и уживајте во летните денови модулно! Вашето куче е исто така член на вашето семејство и нивната психологија е многу важна. Создавањето простор што ќе ги направи да се чувствуваат безбедни, ќе биде многу лесно со дрвени куќи куќи.