Everfine Dog без јака за влечење, јака за обука на кучиња, прилагодлива јака со тока за брзо ослободување удобно гума совети за мали средни големи кучиња
  • Неодамнешно

Everfine Dog без јака за влечење, јака за обука на кучиња, прилагодлива јака со тока за брзо ослободување удобно гума совети

DEN 287.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Пријатно безбедно одење】 - јака за обука на кучиња од вечно, работи за подготвена послушност на вашата команда без да врескате или казнувате 【Пријателски миленичињаОваа јака за обука за кучиња е мазна и заоблена за да го заштити вашето домашно милениче и да го обучува вашето куче лесно да ја следи вашата команда. 【Цврст и сигурен】 - Everfine Цврст јака за обука на кучиња е изработена од квалитетни врски од не'рѓосувачки челик со безбедносна брава за долгорочно користење. 【Погодно за сите големини】 - Ве молиме измерете ја големината на вратот на вашето куче со 2 дополнителни инчи за да изберете вистинска јака за вашите сакани кучиња. 【Фокусиран и уверен】 - Еверфин професионален тим се фокусира на снабдување со миленичиња, а нашата загриженост е да им помогнеме на сите сопственици на миленичиња да уживаат секоја секунда со своите миленици! Ние се грижиме за задоволството и удобноста на вашето домашно милениче додека ги шетате. Ако имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме слободно контактирајте не и ние ќе ви помогнеме во рок од 24 часа. Само верувајте на нашите јаки за вашите сакани кучиња!. 【Пријатно безбедно одење】 - јака за обука на кучиња од вечно, работи за подготвена послушност на вашата команда без да врескате или казнувате. 【Пријателски миленичињаОваа јака за обука за кучиња е мазна и заоблена за да го заштити вашето домашно милениче и да го обучува вашето куче лесно да ја следи вашата команда.