ИЉХ Куче Шорцеви Миленичиња Долна Облека Полка точка Гаќи Перат
  • Неодамнешно

ИЉХ Куче Шорцеви Миленичиња Долна Облека Полка точка Гаќи Перат

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ткаенината е удобна и дише, совршена за жешките летни денови Направете го вашето куче поубаво, слатко и модерно. Лесен е за употреба и има помало влијание врз активностите на кучето. Исклучителна изработка и издржлив материјал, оваа облека е издржлива и се пере и има долг работен век. Со доволно големини за избор, можете да ја изберете големината што е соодветна за вашето куче. Ткаенината е удобна и дише, совршена за жешките летни денови. Направете го вашето куче поубаво, слатко и модерно. Лесен е за употреба и има помало влијание врз активностите на кучето. Исклучителна изработка и издржлив материјал, оваа облека е издржлива и се пере и има долг работен век. Со доволно големини за избор, можете да ја изберете големината што е соодветна за вашето куче. Опис на производот : ткаенината е удобна и дише, совршена за жешките летни денови.Направете го вашето куче поубаво, слатко и fashionable.It лесен е за употреба и има помало влијание врз активностите на кучето.Исклучителна изработка и издржлив материјал, оваа облека е издржлива и се пере и има долг работен век.