Куче Бандана-2 Пакувања Идеално Милениче, Дневни Лигавчиња Шамија На Вратот За Мали До Големи Кучиња Мачки, Квадратни Мачки Бандани Јака Езеро Сини Китови
  • Неодамнешно

Куче Бандана-2 Пакувања Идеално Милениче, Дневни Лигавчиња Шамија На Вратот За Мали До Големи Кучиња Мачки, Квадратни Мачки Бандани Јака Езеро

DEN 159.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина на бандана за кучиња : 53, 3х53, 3х76, 2 см/20, 9х20, 9х30 инчи, погоден за мачки од сите големини и кучиња од мали, средни, големи, екстра големи димензии, вклучувајќи лабрадори, пудли, теди, дакел, корги, германски овчар, бостонски териер, ескимо, итн ве молиме измерете ги димензиите на вратот на вашето домашно милениче и оставете простор за јазли пред да купите шамија за миленичиња. (не повеќе од 28 во). Пријателски За кожата : Лесен и тенок шифон материјал ги одредува карактеристиките на шамијата за кучиња, која дише и мека. Особено е погоден за активности на отворено, како што се море, плажа, паркови, улици во лето. лигавчињата за мачки дозволуваат нашите миленици да бидат поудобни за носење. Прилики за употреба : Идеални За секојдневно носење, забави со миленичиња, фотосесија, празници, свадби, годишнини, родендени на кучиња, Божиќ, Велигден, Ноќта на Вештерките и други важни прилики. Функција : Квадратни бандани За куче се користат за украсување на вашето домашно милениче со различни дезени за вашето домашно милениче да изгледа послатко, згодно, различно, привлечно, поладно, убаво и уникатно во секоја пригода, шалови за кучиња и за домашни миленици задолжителен подарок. 100% Гаранција За Задоволство : ние Сме многу сигурни во квалитетот на нашата шамија за лигавчиња за кучиња, 24 часа онлајн е само за да бидете задоволни со нашата услуга, доколку има некаков проблем со Марамчињата, слободно контактирајте ме, ќе ви обезбедам поврат. Затоа, бидете сигурни дека ќе купите. Големина на бандана за кучиња : 53, 3х53, 3х76, 2 см/20, 9х20, 9х30 инчи, погоден за мачки од сите големини и кучиња од мали, средни, големи, екстра големи димензии, вклучувајќи лабрадори, пудли, теди, дакел, корги, германски овчар, бостонски териер, ескимо, итн. ве молиме измерете ги димензиите на вратот на вашето домашно милениче и оставете простор за јазли пред да купите шамија за миленичиња. (не повеќе од 28 во). Пријателски За кожата : Лесен и тенок шифон материјал ги одредува карактеристиките на шамијата за кучиња, која дише и мека. Особено е погоден за активности на отворено, како што се море, плажа, паркови, улици во лето. лигавчињата за мачки дозволуваат нашите миленици да бидат поудобни за носење. Прилики за употреба : Идеални За секојдневно носење, забави со миленичиња, фотосесија, празници, свадби, годишнини, родендени на кучиња, Божиќ, Велигден, Ноќта на Вештерките и други важни прилики. Функција : Квадратни бандани За куче се користат за украсување на вашето домашно милениче со различни дезени за вашето домашно милениче да изгледа послатко, згодно, различно, привлечно, поладно, убаво и уникатно во секоја пригода, шалови за кучиња и за домашни миленици задолжителен подарок.