Оригинали на Лупинепт 3/4 Луда маргаритка 9-14 прилагодлива јака за мали кучиња
  • Неодамнешно

Оригинали на Лупинепт 3/4 Луда маргаритка 9-14 прилагодлива јака за мали кучиња

DEN 297.60

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Загарантирано (дури и ако се џвака) Гордо изграден во Конвеј, Newу Хемпшир. Појавување на поводнички и достапни прицврстувачи. Се прилагодува од 9-14 инчи. Над 15 модели на дизајнери. Сите производи на Лупин се гордо изградени во Конвеј, Newу Хемпшир и се гарантирани (дури и ако се џвакаат). Направено од quакард ткаен најлон, со шема ткаена во мрежницата (никогаш не се печатени или зашиени!) 3/4 ”широки јаки се погодни за најширок спектар на кучиња, од териери до спортски раси. Карактеристики на силно шиење на шипки, заварен Д-прстен и обичај дизајнирана тока за странично ослободување. Во голем број на модни инспирирани модели со соодветни води што се достапни. Три прилагодливи опсези на големина. За да ја одредите големината на јаката, измерете ја бурно околу средината на вратот на кучето, а потоа додадете дополнителен 5-процент за удобно вклопување.