ДОТУЈАРГ Нерѓосувачки Челик Урн Ѓердан Спомен Милениче Куче Шепа Печатење Цилиндар Кремирање Накит За Пепел Урна Приврзок, Миленичиња Спомен Подароци
  • Неодамнешно

ДОТУЈАРГ Нерѓосувачки Челик Урн Ѓердан Спомен Милениче Куче Шепа Печатење Цилиндар Кремирање Накит За Пепел Урна Приврзок, Миленичиња Спомен

DEN 422.24

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Водоотпорен, нерѓосувачки челик 316Л, без избледување, без промена на бојата, без деформација, без алергија Може да се прилагоди, персонализиран спомен накит, уникатен и персонализиран! Исто така, најдобриот накит за жалост. Накитот за кремирање, познат и како погребен накит, спомен накит или накит за сеќавање, се користи како извонреден начин да ја почестите саканата личност, оставајќи ја вашата сакана со вас, можете да ставите мала количина пепел од вашата сакана или милениче, тоа е совршен начин да ја почестите вашата сакана или милениче. Накитот за кремирање е урна што ви овозможува совршено да ставите пепел во приврзок за да складирате работи што ви се вредни како што се : пепел, коса, сушено цвеќе, нокти или други значајни предмети, може да се користи и за складирање на пепелта на изгубена мајка/баба/ сакана/татко/милениче/куче, може да биде мини безбедно да ги чувате вашите спомени на најисклучителен начин. Губењето на саканата личност е најтешката работа во животот, носете спомен со вас за да ве потсети на добрите времиња и да ги искажете своите спомени. Животот можеби го нема, но спомените живеат и можат да траат цел живот со вашата сакана. Едноставен и исклучителен накит од урна е совршен подарок за изгубени пријатели и роднини, прекрасна кутија за подароци за накит, за да можете да оставите добра меморија и да ја негувате саканата личност, доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите за прв пат.