Фенгсаобао Поводник Без Раце, Поводник За Половината За Одење Кучиња, Удобна Рачка Со Двојна Облога, Поводник За Трчање Кучиња Со Пакет Половината, Мек Поводник За ?
  • Неодамнешно

Фенгсаобао Поводник Без Раце, Поводник За Половината За Одење Кучиња, Удобна Рачка Со Двојна Облога, Поводник За Трчање Кучиња Со Пакет Половината,

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1Торба за ремен за складирање : овој поводник за трчање за кучиња доаѓа со торба со ремен со голем капацитет за лесно складирање, лесно можете да ги чувате телефонот, клучевите, закуските за кучиња во торбата за појас, дизајнот на торбата за појас за ремени за кучиња ќе ви овозможи да патувате, да патувате поудобно, лесно можете да шетате и да си играте со вашето куче.Практично против заплеткување : дизајн на двојна Брава за кучиња без раце, двете страни можат да висат поводник за кучиња, подебел поводник за кучиња подебел висечка тока против заплеткување, без разлика како играта за обука на вашето куче нема да се заплетка заедно, шетачот на половината на кучето ви овозможува да го завиткате околу половината за лесно да го шетате вашето куче.Дизајн со двојна Рачка : дизајнот со двојна рачка на поводникот за трчање на кучето обезбедува дополнителна контрола, влечење со вас, рачката е обложена со удобни рачки за да ги заштитите рацете од изгореници и можете да бидете сигурни дека вашето куче трча и си игра со поводник без раце за големи кучиња.Цврст и безбеден : поводник за кучиња за половината за големи кучиња со удар отпорен на експлозија на поводник со висока еластичност, засилено шиење на интерфејсот за поводник за кучиња, дури и ако вашето куче силно се повлече нема да се скрши, поводник без раце со ултра светла рефлектирачка лента, за да се осигура дека кучињата можат безбедно да одат ноќе.ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ : овој поводник без раце за кучиња е изработен од висококвалитетно полиестерско ткаење, нашата посветеност на квалитетот значи дека нашиот поводник за одење на кучиња нема лесно да се истроши, доколку има некакви проблеми, слободно контактирајте не.Торба за ремен за складирање : овој поводник за трчање за кучиња доаѓа со торба со ремен со голем капацитет за лесно складирање, лесно можете да ги чувате телефонот, клучевите, закуските за кучиња во торбата за појас, дизајнот на торбата за појас за ремени за кучиња ќе ви овозможи да патувате, да патувате поудобно, лесно можете да шетате и да си играте со вашето куче.Практично против заплеткување : дизајн на двојна Брава за кучиња без раце, двете страни можат да висат поводник за кучиња, подебел поводник за кучиња подебел висечка тока против заплеткување, без разлика како играта за обука на вашето куче нема да се заплетка заедно, шетачот на половината на кучето ви овозможува да го завиткате околу половината за лесно да го шетате вашето куче.