Тркалезна Кревет Куче Мачка 4 - Куче Ќебиња За Големи Кучиња-Перат Топло Руно Мека Мат Перница Кревет Дома Миленичиња Материјали
  • Неодамнешно

Тркалезна Кревет Куче Мачка 4 - Куче Ќебиња За Големи Кучиња-Перат Топло Руно Мека Мат Перница Кревет Дома Миленичиња Материјали

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Карактеристики : површината на креветот за миленичиња е изработена од висококвалитетен и супер мек кадифен материјал, со добар допир и топлина, му дава голема удобност на вашето домашно милениче Машина за перење, без промена на обликот по секое перење. Практично рачно и машинско перење за чистење без проблеми. Материјал : корално руно меко и дише, топла Големина : 35*30*8см погоден за мачки и кученца. Вклучен пакет : 1 производ Зошто ги купуваме нашите артикли? - За нас, искуството и придобивките од купувањето клиенти се нашите први приоритети. Затоа, ние секогаш се трудиме да одговориме на вашите грижи што е можно поскоро. - Нашите производи се исти како на сликата. - Имаме подобри цени ако купите повеќе артикли. - Ние обично обработуваме нарачки и испорака во рок од 48 часа по добивањето на плаќањето.