Бајам 1.5 Ознака За Кучиња Обичен Сјаен Приврзок За Шарм Вистински Вистински 10к Жолто Злато Одличен Подарок!
  • Неодамнешно

Бајам 1.5 Ознака За Кучиња Обичен Сјаен Приврзок За Шарм Вистински Вистински 10к Жолто Злато Одличен Подарок!

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Еве Приврзок За Ознака За Кучиња. Од Нашата Колекција На Ознаки За Кучиња, Овој Приврзок Со Жолто Злато Од 10кт има Сјајна завршница. Детали За Производот : . Метал : Вистински 10кт Злато. Тежина : 2,60 грама. Должина : 1 1/2 "= 38мм. Ширина : 3/4 " = 18мм. Кауција/Затворач : 4мм на 6мм.Сите наши предмети се сосема нови и се испорачуваат со кутија за подароци. Совршен подарок за специјални прилики!.