YHMJGXFC Држете Кристално Солза Капки нерѓосувачки Челик кремирање урна Ѓердан Приврзок Пепел Држач Меморијален Накит За Домашно Милениче
  • Неодамнешно

YHMJGXFC Држете Кристално Солза Капки нерѓосувачки Челик кремирање урна Ѓердан Приврзок Пепел Држач Меморијален Накит За Домашно

DEN 443.52

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

●Материјал : 316 нерѓосувачки челик; Карактеристики : издржлив, без избледување, не-оцрнет, без алергија, водоотпорен; тоа воопшто не му штети на нашето здравје Децата можат да носат и безбедно. ●Прекрасни споменици и споменици, приврзокот за кремирање безбедно се затвора со навојна завртка. Оваа меморијална конзерва за приврзоци содржи мала количина сушено цвеќе, нечистотија, специјални пораки, коса, парфем, креми и пепел. Овој ѓердан од урна може да се користи за накит за кремирање,накит од урна, Урна за Кремирање, ѓердани за пепел, урни за пепел. Дојдете со бесплатен синџир, комплет за полнење инка, идеален за спомен, спомен подарок за вашето семејство и пријатели!. Накитот За кремирање, познат и погребен Накит, спомен Накит или Накит за сеќавање се користи како извонреден начин за спомен на саканата личност. Работи совршено за полнење со мала количина работи,како што се најблиските пепел,коса,нокти или други приватни предмети.Накит од Нерѓосувачки Челик - Вашиот Совршен Избор Нерѓосувачки челик е отпорен на ' рѓа, корозија и оцрнување. Исто така, тоа е здравје и издржливо и бара минимално одржување. Бидејќи е хипоалергично и еколошки, сепак може да издржи многу абење.