Бостон Териер Главата Со лак-вратоврска 10 Стапки Поводник Повлекување Куче Миленичиња Поводници Со Анти-Лизга Рачка Симпатична Шема За Мали Миленичиња
  • Неодамнешно

Бостон Териер Главата Со лак-вратоврска 10 Стапки Поводник Повлекување Куче Миленичиња Поводници Со Анти-Лизга Рачка Симпатична Шема За Мали

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

пластика Произведено во САД Или Увезено. Едноставна Операција-оловото за миленичиња за кучиња е едноставно во дизајнот и лесно се ракува со една контрола на допир за затегнување или олабавување. Контролирана Должина-растојанието на поводникот за миленичиња на кучето може да се контролира и кучето може слободно да оди. 3 метри должина на поводник може слободно да се прилагоди. Интимен Дизајн-оловото за миленичиња за кучиња е designedономски дизајнирано. Рачката на поводникот за кучиња е удобна за држење, што може да ви помогне да одржите цврст и удобен стисок, дури и ако вашето куче тешко влече, тоа нема да ви наштети на рацете. Прекрасни Отпечатоци-поводникот за кучиња е отпечатен со симпатичен принт, а персонализираната прилагодена графика со поводник за одење кучиња е толку совршена за уникатни миленичиња. Повод - овој поводник за миленичиња е совршен за извлекување на вашето куче за забава, прошетки и одење кучиња. Доаѓа со прилагодлива јамка за да одговара на расата на кучиња. Забелешка : Не за големи тежини ц миленичиња од безбедносни причини. Произведено во САД Или Увезено. Едноставна Операција-оловото за миленичиња за кучиња е едноставно во дизајнот и лесно се ракува со една контрола на допир за затегнување или олабавување. Контролирана Должина-растојанието на поводникот за миленичиња на кучето може да се контролира и кучето може слободно да оди. 3 метри должина на поводник може слободно да се прилагоди.