Ветровидоф зимско топло руно кучиња палто јакна рефлексивно меко милениче кучиња кучиња облека Облека за мал за мали средни големи раси за пристап до ладно време
  • Неодамнешно

Ветровидоф зимско топло руно кучиња палто јакна рефлексивно меко милениче кучиња кучиња облека Облека за мал за мали средни големи

DEN 257.60

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Погледна во 2014 година и интегрира развој и производство во куќата, извозот на играчки за плишани играчки Дентрун во над 8 земји во Европа, Америка, Јапонија со добар квалитет и разни стил Дентрун развија широк спектар на висококвалитетни материјали за миленичиња и разновидни зимски палта на кучиња. До 10 бои што треба да се изберат, одлично за активности во затворен и на отворено. 100% полиестерско руно - изработено од висококвалитетна ткаенина, водоотпорна, ветерница, со топло руно внатре. Зимски топло палто за кучиња исклучиво дизајниран за мали кучиња и мачки. Облечете ја облеката за да го облечете вашето мало милениче во смешна крава. Надворешен слој на кучиња, направен со отпорен на вода и ветер, докажано висококвалитетна полиестерска ткаенина. Внатрешна ткаенина направена со меко и густо руно + памук за да се загрее во студената зима/снег. Врз основа на јакна за топло кучиња, го надградивме дизајнот со подолга опашка. Оставете го кучето во студена зима да ужива во личната топлина од главата до опашката, да го заштити дното на кучето од студ. Стилскиот дизајн со реверзибилно носење ја прави оваа јакна повеќе мода и боја по избор. Отворањето на дупката за поводник на задниот дел од вратот овозможува пристап до јака/прицврстување на кучињата, за да можете лесно да закачите поводник/олово. Лесно е да се облече/исклучи. Прицврстувачот за тока од двете страни на абдоменот ја прави облеката да одговара на телото. Дизајнот на пролетната лента на задните нозе спречува да се олабави облеката на кучето за време на трчањето. Чувајте го вашето куче топло и пријатно од рана есен до студена зима, Дентрун ви нуди најразлични стилови и дебелини кучиња палто, јакна, џемпер, пижами. Ве молиме, изберете го соодветното палто според расата и густината на крзно на кучето, како и целокупната толеранција на кучето кон студеното време. Реверзибилната облека ви дава толку многу различни опции во едно парче облека, ова го прави многу полесно да патувате светло. Реверзибилните основи во класичните цврсти бои можат да послужат како фондација и да ви овозможат да ги поставите или да додадете похрабри парчиња за пламен. Кучиња елек е руно наредено внатре и отпорен на вода надвор, полабавата верзија е погодна за големината на кучињата. Се вклопува за сите мали, кучиња со средна и голема големина, како што се Теди, Чихуахуа, Бигл, Пудл, Булдог, Шнаузер, Лабрадор, Златен ретривер итн. Со долгогодишно искуство во дизајн на облека за домашни миленици, Дентрун развиле многу категории за облека за миленичиња, како што се студ Временски палта, спакувани животни, џемпери, костуми, фустани, формални кошули за костуми, костум за обновување на операцијата и сл. Големина на палтото на кучињата : l градите на градите 23 "-26,5", должина на задниот дел 15 ", вратот на вратот 15". Зимската топла кучиња јакна има 7 големини од XS до XXXL, бистата за облека треба да биде 2-4 см поголема од бистата на кучето. Ве молиме измерете го вашето куче должина и градите пред купувањето. Рефлективно реверзибилно : 100% полиестерско руно изработено од високо квалитетна ткаенина, водоотпорна, ветровито, со топло руно внатре. Јакна за кучиња доаѓа со рефлексивно цевководи за лесна видливост во текот на ноќта. Зимска јакна за кучиња за мали средни големи кучиња : Олабавата верзија јакна за кучиња е погодна за целата големина на кучињата.