Uxcell 2 пар faux кожа влече низа цветни миленичиња чизми за кучиња, бели/црвени
  • Неодамнешно

Uxcell 2 пар faux кожа влече низа цветни миленичиња чизми за кучиња, бели/црвени

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Име на производот : чевли за кучиња; Големина : 5 единствена големина : 73 x 53mm/ 2.9 "x 2,1" (l*w); висина : 50mm/ 2 ". Соодветна шепа Големина : 63 x 43mm/ 2,5" x 17 "(L*w); Материјал : Материјал : Faux кожа, најлон. Главна боја : црвена, бела, црна; нето тежина : 134g. Содржина на пакет : 4 x чевли за кучиња. Име на производи : чевли за кучиња; големина : 5. единствена големина : 73 x 53mm/ 2.1" ( L*w); висина : 50мм/ 2 ". Погодна големина на шепата : 63 x 43mm/ 2.5 "x 17" (L*W); материјал : faux кожа, најлон. Главна боја : црвена, бела, црна; Нето тежина : 134g. Содржина на пакет : 4 x чевли за кучиња. Само два пар чевли за кучиња, други додатоци Фотографирани не се вклучени. Проверете ги мерењата на вашето домашно милениче за да бидете сигурни дека предметот се вклопува пред да нарачате. Овој чевли во стил на подигање со нелипно гума на дното што го прави ПЕТ повеќе кога шетате или трчате.