Меилишуанг Пренослива Торба За Кучиња Што Дише Ранец За Миленичиња Преклопен Милениче Куче Излегување Удобна Торба За Миленичиња Торба За Мачки
  • Неодамнешно

Меилишуанг Пренослива Торба За Кучиња Што Дише Ранец За Миленичиња Преклопен Милениче Куче Излегување Удобна Торба За Миленичиња

DEN 1494.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

големина : 28€44x 24cm Функционалност : лесен за носење, воздушна мрежа за подобра циркулација на воздухот и отпорност на гребење. Применливи сценарија : отворено, дома, планинарење, патување, пешачење, велосипед, пешачење, кампување, собирање пријатели. Како да се користи : Отворете го ранецот, а потоа ставете ја мачката и кучето во неа. Услуга по продажбата : услуга По продажбата : доколку е потребно, слободно контактирајте не преку е-пошта, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа, ви посакувам среќен шопинг, благодарам. Уникатниот и популарен дизајн на вселенска капсула го прави вашето домашно милениче побезбедно, поудобно и има пошироко видно поле. Целосно дишечката мрежа и тристраната мрежа им овозможуваат на вашите миленици безбедно и удобно патување. Целосниот мрежен дизајн и видното поле се погодни за домашни миленици кои патуваат долго време.Ранци и предни ранци-без разлика дали носите носач за миленичиња напред или назад, тоа може да ве направи без раце и полесно да се грижите за вашите миленици за време на пешачење, возење велосипед, пешачење итн.