IPORLEER Писклив Куче Играчки, Полнети Куче Играчки За Големи Кучиња, Мека &засилувач; Издржливи Кадифен Куче Џвакање Играчки Со Брчки Хартија За Кученца, Мали, Средни И
  • Неодамнешно

IPORLEER Писклив Куче Играчки, Полнети Куче Играчки За Големи Кучиња, Мека &засилувач; Издржливи Кадифен Куче Џвакање Играчки Со Брчки Хартија

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

€Лесен и Уникатен Дизајн qporleer кучешка играчка е дизајнирана со уникатна форма на патка, а ткаената нога е подвижна што е совршено за кученца, мали, средни и големи кучиња(не препорачувајте за екстремно силни кучиња за каснување) Овие играчки за кучиња пискливи се меки и лесни, одлични за влечење и носење и лесни за носење, фрлање и тркалање со миленичиња. ●Природни и Издржливи Материјали queaky играчките за кучиња IPORLEER се направени од ултра мек природен памук кој е безбеден за вашите кучиња. Играчката за кучиња од патка има и водоотпорен слој внатре, што може да спречи плунката на кучето да влезе во полнетиот памук, ткаените нозе ја прават играчката потрајна и отпорна на залак, лесна за носење, фрлање и тркалање на мали, средни и големи кучиња. Дозволете му на вашиот пријател милениче само да ужива во тоа. ●Пискливите играчки За Кучиња И Крцкавите Играчки За кучиња имаат внатрешно изградена чкрипечка во телото и хартија за крцкање во опашката, испушта звук кога ќе ја притиснете оваа играчка за куче патка или вашето куче ќе ја џвака. Ова веднаш ќе го привлече вниманието на вашето куче. Смешните пискливи играчки за кучиња со тешко отпорни звуци од хартија за крцкање ќе бидат одлични играчки за да комуницирате со вашето куче, да помогнете да вежбате повеќе и да ја намалите вознемиреноста и досадата. ●Чистење на забите}играчките за џвакање кучиња за агресивни џвакачи се добри за вашето домашно милениче да ги одржува забите исчистени и агресивно, миленичињата ќе го зголемат вежбањето за да ја одржат тежината и здрава играјќи си со играчката, исто така може да ја намали шансата вашето домашно милениче да гризе софа и чевли, итн што може да го одржува вашиот дом чист и уреден.