Шише со вода за кучиња, Голем Диспензер За Шишиња Со Вода За Кучиња со Капацитет од 10oz, Преносливо Шише Со Вода За Патување Со Кучиња за Одење со Контејнер За Храна, П
  • Неодамнешно

Шише со вода за кучиња, Голем Диспензер За Шишиња Со Вода За Кучиња со Капацитет од 10oz, Преносливо Шише Со Вода За Патување

DEN 239.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

€10oz Капацитет & 100g Третираат Контејнер Qactoily пет вода шише може да се одржи 10oz (300ml) вода и 100g третира Може да осигури дека кучињата пијат вода безбедно, а погодна е и за мачки, зајаци или други мали миленичиња, што совршено го решава безбедносниот проблем со водата за пиење надвор. ●Преносливото Шише Со Вода За Кучиња Quattoily шише со вода не само што може да држи вода, туку и да носи храна, 2in1, не зафаќа простор, лесен за носење. Опремен со две ремени за раце, може да се носи рачно, да се стави во џеб, да се стави во ранец итн. Погоден за одење кучиња, патување, излети, кампување, пешачење, обука со домашни миленици итн. ①Отпорен На истекување И Без Отпад Силиконскиот прстен помеѓу шишето со вода и контролорот е специјално дизајниран за совршено да спречи истекување на вода. По секоја употреба, свртете ја бравата за вода налево за да ја заклучите за да спречите истекување. Во исто време, ние исто така ја дизајниравме поставката за повратен проток, така што непиената вода ќе тече назад во шишето откако ќе се филтрира од филтерот, за да заштеди вода и да спречи отпад. ●Филтер за јаглерод со лушпа●елементот за филтер со активен јаглен е изработен од висококвалитетен јаглероден јаглерод, кој може да го прочисти квалитетот на водата, да ги филтрира нечистотиите и да има функција против мирис преку специјален процесен третман. Секогаш чувајте ја водата чиста и свежа. Безбедно И Издржливо Quattoily пет вода шише е направен од 100% храна одделение ABS+КОМПЈУТЕР, БПА слободен, безбеден и издржлив, анти-залак и капка-доказ.