Голема сестра кошула за кучиња/I'mе бидам голема сестра/маичка за кученца/девојки
  • Неодамнешно

Голема сестра кошула за кучиња/I'mе бидам голема сестра/маичка за кученца/девојки

DEN 716.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Прочитајте го упатството за големина што го нудиме пред да ја набавите оваа ставка Xsmall (0-3lb), мал (4-6lb), среден (7-10lb), голем (11-20lb), xlarge (21-35lb), 2xl (36-55lb), 3xl (56lb+). ** За раси со поголеми гради, купете една големина нагоре од опсегот на тежина., 100% Комбинирана ринг -памук 1x1 бебе ребра (Хедер е 93/7 памук/полиестер). Двојно-игла зашиено врзувачки ребра на вратот и коси. Прочитајте го упатството за големина што го нудиме пред да ја набавите оваа ставка. Xsmall (0-3lb), мал (4-6lb), среден (7-10lb), голем (11-20lb), xlarge (21-35lb), 2xl (36-55lb), 3xl (56lb+). ** За раси со поголеми гради, купете една големина нагоре од опсегот на тежина., 100% Комбинирана ринг -памук 1x1 бебе ребра (Хедер е 93/7 памук/полиестер). Двојно-игла зашиено врзувачки ребра на вратот и коси. Прочитајте го Водичот за големина пред да го набавите овој водич за големина на оваа ставка : XSMall - 0-3lb мал - 4-6lb медиум - 7-10lb голем - 11-20lb xlarge - 21-35lb 2xlarge - 36-55lb 3xlarge - 56lb+ оваа уникатна голема сестра кошула За кучињата е кул и прекрасно во исто време.