Спреј За Дезодоранси за миленичиња, 100мл Парфем За Мачки | Ширење Со Широк Агол Елиминирајте Ги Мирисите На Воздухот Најдобро За Тепих, Мебел И Кревети За Миленичиња
  • Неодамнешно

Спреј За Дезодоранси за миленичиња, 100мл Парфем За Мачки | Ширење Со Широк Агол Елиминирајте Ги Мирисите На Воздухот Најдобро

DEN 303.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

☢Избрани Суровини : Рачно изработени преку различни процеси, спрејот за дезодоранси за миленичиња содржи вода и растителни екстракти, кои го чуваат вашето домашно милениче и децата безбедни ☢Широк Опсег На прскање : Нашиот спреј за дезодорирање на кучиња има широк опсег на прскање, може ефикасно да отстрани широк спектар на чудни мириси и тоа е спреј за мирис со висока густина. ☢Дизајн на безбедносна Брава : спрејот за кучиња за дезодорирање со дизајн на безбедносна брава нема да им наштети на телата на миленичињата, а во исто време ќе ја заштити личната безбедност на децата и ќе ги спречи децата да јадат по грешка. ☢Лесен За Употреба : нашиот парфем за дезодорирање со спреј за кучиња го олеснува дезодорирањето на вашето домашно милениче со отворање на безбедносната брава и притискање. така што акцијата за прскање може да биде завршена. ☢Широка Примена : Може да се спроведе Дезодоранс за Кучиња погоден за кученца, мачки, кучиња и други миленичиња. Откако ќе ја исчистите урината од домашно милениче, испрскајте ја со дамки од урина за брзо отстранување на мирисот на урината. Опис : Супер Дезодоранс Спреј за Кучиња е дезодоранс за миленичиња што го чисти вашето куче и го одржува мирисот .Направен со целосно природни состојки, овој спреј за елиминација на мирисот на кучето му обезбедува на вашето домашно милениче нежен, но ефикасен на кој сите можете да му верувате.