Вастар Куче Безбедносен Појас, 21 -31 Прилагодливи Куче Автомобил Ремен Ремен, Куче Врзуваат Со Еластична Банџи Тампон, Куче Автомобил Поводник Со Универзална Клип, К
  • Неодамнешно

Вастар Куче Безбедносен Појас, 21 -31 Прилагодливи Куче Автомобил Ремен Ремен, Куче Врзуваат Со Еластична Банџи Тампон, Куче Автомобил

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

БЕЗБЕДНОСТА Е НА ПРВО МЕСТО! - Овој безбедносен појас за кучиња го одржува вашето домашно милениче безбедно воздржано и сигурно за време на возењето со автомобил, спречувајќи го да скокне од возилото во движење и заштитувајќи го од други потенцијални опасности Во меѓувреме, користењето појас за кучиња ви овозможува безбедно возење без одвлекување на вниманието. БЕСКОМПРОМИСНА БЕЗБЕДНОСТ-безбедносниот појас на возилото за миленичиња има дизајн на тампон за продолжување од 5 инчи, кој може да ја апсорбира и дистрибуира тежината на ударот низ градите наместо вратот што се случува за време на судир на автомобил, ненадејно запирање или нагло вртење што може да претставува вистинска опасност за бебето фурбаби. ОД МАЛ ДО ГОЛЕМ-вастарското куче тетер може да се прилагоди помеѓу 21"и 31" (банџи додава 5" на вкупниот 36"), што е одлично за мали кучиња, обични кучиња или големи кучиња од сите раси. Можете соодветно да го прилагодите еластичниот појас за кучиња, давајќи му на вашето куче доволно простор за мрдање за да седи, да стои или да легне со удобност и го ограничува доволно движењето за да се осигура дека нема да ви го наруши фокусот. БЕЗ ЗАПЛЕТКУВАЊЕ И УНИВЕРЗАЛНО МОНТИРАЊЕ - прилагодливиот поводник за автомобил за кучиња има кука за карабинер од 360°, која е дизајнирана да избегне вашето куче да се заплетка во поводник ако се движи околу седиштето. Универзалната тока е компатибилна со повеќето компактни, Теренци, камиони и многу повеќе. (Забелешка : ве Молиме проверете ја големината на бравата пред да нарачате). НАДГРАДЕНА ИЗДРЖЛИВОСТ И БЕСПЛАТЕН САД-безбедносниот ремен За автомобил за кучиња Вастар е изработен од тешка најлонска ткаенина со висока густина со вртлива брава и тока од легура на цинк, која е антиоксидантна и отпорна на корозија. Покрај тоа, двата безбедносни ремени за кучиња доаѓаат со преклопен сад за кучиња за кучиња, кој е безбеден, удобен за носење и лесен за чистење. БЕЗБЕДНОСТА Е НА ПРВО МЕСТО! - Овој безбедносен појас за кучиња го одржува вашето домашно милениче безбедно воздржано и сигурно за време на возењето со автомобил, спречувајќи го да скокне од возилото во движење и заштитувајќи го од други потенцијални опасности. Во меѓувреме, користењето појас за кучиња ви овозможува безбедно возење без одвлекување на вниманието. БЕСКОМПРОМИСНА БЕЗБЕДНОСТ-безбедносниот појас на возилото за миленичиња има дизајн на тампон за продолжување од 5 инчи, кој може да ја апсорбира и дистрибуира тежината на ударот низ градите наместо вратот што се случува за време на судир на автомобил, ненадејно запирање или нагло вртење што може да претставува вистинска опасност за бебето фурбаби.