Шарф Златен Допир 4,5 Инчи 440с Јапонски Ножици За Чешлање Миленичиња Од Нерѓосувачки Челик Со Тркалезен врв и Топчеста Точка За Безбедност
  • Неодамнешно

Шарф Златен Допир 4,5 Инчи 440с Јапонски Ножици За Чешлање Миленичиња Од Нерѓосувачки Челик Со Тркалезен врв и Топчеста Точка За

DEN 559.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Ножиците со златен допир се изработени од Висококвалитетен Јапонски Нерѓосувачки челик 440с Со цврстина На Карпестиот Ѕид од 59-61, што го прави изграден да трае и може да издржи честа употреба Совршено е и за професионални чувари и за сопственици на миленичиња кои бараат висококвалитетни ножици за мачки и кучиња за дотерување. ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН : со Својата Златна Завртка За акцент И Златна Плоча, овие ножици за чешлање за кучиња и мачки додаваат елеганција на вашиот комплет за чешлање. Оваа професионална и остра смолкнување има закосено рабно сечило што е калено до прецизност и ergономска рачка за да го претвори вашето дотерување во побрза, полесна и поефикасна задача. Тоа е стилска и практична алатка што ќе сакате да ја користите. БЕЗБЕДЕН и ЛЕСЕН за УПОТРЕБА : кружниот врв и топчестата точка на ножицата обезбедуваат безбедност додека го исечете крзното на вашето домашно милениче. Совршено е за отсекување на чувствителни области како лицето, увото, носот и шепите. Плус, неговите мали ножици од 4,5 инчи се совршени за мали површини и прецизни парчиња. РАЗНОВРСНА : Оваа смолкнување Може да се користи и за мачки и за кучиња. Тоа е совршени ножици за кастрење мачки и кучиња за крзното на вашето домашно милениче, давајќи им уреден и уреден изглед. 100% ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО : вашето задоволство е наш врвен приоритет. Ако не сте задоволни со производот, едноставно контактирајте со нас и ние ќе го направиме тоа право. Секое купување е покриено со нашата 1-ГОДИШНА ГАРАНЦИЈА за вашиот целосен мир на умот. Врвните Професионални Ножици За Чешлање Миленичиња Ви Ги Носи ШАРФ! Дали барате цврст, остар и долготраен пар ножици за чешлање за вашето куче, мачка или мало милениче? Дали некогаш сте имале доволно со тапите сечила користете ножици од многуте слаби ножици за чешлање што го преплавуваат пазарот? ШАРФ објави пар професионални Јапонски Ножици за сечење со врвен квалитет кои целосно ќе ги променат вашите ставови за лесно, брзо, импресивно дотерување! Земете Премиум Пар Ножици За Чешлање! Исчистете се од ефтино изработени ножици за миленичиња со ситни држачи за прсти што не одговараат на вашите прсти, сечила што одат тапи во ветре или премногу гломазен дизајн за без напор! Овие професионални ножици за чешлање се дизајнирани да го претворат вашиот професионален салон за чешлање или украсување миленичиња дома во побрза, полесна, попријатна задача.