2 Пакет Куче Бандана Среќен Ден На Вљубените Купидон Љубов Печатење Миленичиња Шамија Прилагодливи Триаголник Библиотеки Марамче Куче Додатоци За Мали Средно Гол?
  • Неодамнешно

2 Пакет Куче Бандана Среќен Ден На Вљубените Купидон Љубов Печатење Миленичиња Шамија Прилагодливи Триаголник Библиотеки Марамче

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Универзална Големина : двете бандани за кучиња се со иста големина, 53, 3х53, 3х76, 2/20, 9х20, 9х30 инчи, погодни за мали, средни и големи кучиња и мачки Сигурен Материјал : изработени од мек материјал, банданите за кучиња миленичиња дишат, цврсти и не се лесни за бледнеење, носат удобности за носење на домашно милениче. Широки Апликации : Идеални За секојдневно носење, фотосесија за роденден на куче, забави, свадби, само направете вашето домашно милениче да изгледа преслатко со шалот за миленичиња. Пакет : 2х големи марами за миленичиња, можете ДА ЈА НАПРАВИТЕ шемата што ја сакате, кул подарок за да го направите вашето куче мода во секојдневниот живот. Совршен По Продажбата : различни бои погодни за домашно милениче со различна големина, доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе го обезбедиме најдоброто решение на време. Нашите шалови за миленичиња дишат и се удобни, нема да избледат, ќе направат вашето домашно милениче да изгледа стилски и убаво во секоја пригода! 2 Пакет бандани се одлични кога ги земате вашите кучиња за активности на отворено, на плажа, излети, забави, свадби, Денот на Вљубените, празници или која било друга пригода.