Бебе Живо Само Играат Микс N ' Натпревар Облека Во Собата
  • Неодамнешно

Бебе Живо Само Играат Микс N ' Натпревар Облека Во Собата

DEN 431.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Со Бебето Жива Мешавина N Натпревар Облека Постави мода забава никогаш не завршува! Вашето малечко може да ги облече своите омилени кукли во најновите трендови со овие забавни тимови (кукли не се вклучени) Комплетот вклучува : две кошули, два фустани, еден пар шорцеви, еден пар хеланки и еден туту. Облеките одговараат на повеќето кукли од 12" - 14" (не се вклучени). Децата ќе сакаат да ги избираат облеките на својата кукла и да ги облекуваат секој ден. Со Бебето Жив Измешајте Облека За Натпревари Поставете ја модната забава никогаш не завршува! Вашето малечко може да ги облече своите омилени кукли во најновите трендови со овие забавни тимови (кукли не се вклучени). Комплетот вклучува две кошули, три дна и два фустани, сите лесно отстранливи за да може вашето малечко да се облече и да ја поправи својата кукла! Измешајте и усогласете ги опциите за многу симпатични комбинации за да одговараат на секоја пригода, без разлика дали вашето малечко носи бебе во парк, пикник или куќа за играње.