Лукио 12/ПЦС златни салфетки прстени метални држачи за салфетки за Божиќна вечера за вечера
  • Неодамнешно

Лукио 12/ПЦС златни салфетки прстени метални држачи за салфетки за Божиќна вечера за вечера

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Совршен натпревар со најразлични распоред на табели и додатоци , Бака од прстенот од салфетка може да ги направи вашата трпезариска маса и салфетки повеќе уредни。. Чиста и уредна, раскошна вечера за вас и вашите гости。. Овој прстен за салфетка може да се користи постојано, ако е валкан, избришете го со влажен сунѓер。. Погодно за секојдневниот живот и фестивали, како што се свадби, вечери, Божиќ, Денот на благодарноста и други прилики 。. Совршен натпревар со најразлични распоред на табели и додатоци ,. Бака од прстенот од салфетка може да ги направи вашата трпезариска маса и салфетки повеќе уредни。. Чиста и уредна, раскошна вечера за вас и вашите гости。. Овој прстен за салфетка може да се користи постојано, ако е валкан, избришете го со влажен сунѓер。. Погодно за секојдневниот живот и фестивали, како што се свадби, вечери, Божиќ, Денот на благодарноста и други прилики 。. Совршен натпревар со најразлични распоред на маса и додатоци , ток на прстенот со салфетки може да ги направи вашата трпезариска маса и салфетки повеќе уредни и уредни, раскошна вечера за вас и вашите гости - овој прстен за салфетка може да се користи постојано, ако е валкана, Избришете го со влажен сунѓер за секојдневен живот и фестивали, како што се свадби, вечери, Божиќ, Денот на благодарноста и други прилики Поради разликите во различни монитори, сликите може да не ја одразуваат вистинската боја на производот.