Lkyboa чајник со доволна пропустливост на воздухот, пренесување на брза температура, силно зачувување на топлината и мелен чај
  • Неодамнешно

Lkyboa чајник со доволна пропустливост на воздухот, пренесување на брза температура, силно зачувување на топлината и мелен чај

DEN 966.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Сурова руда кал, добра пропустливост, мрсна нога Висококвалитетна виолетова кал, рачно изработена. Двојната стоматозна структура е очигледна, а преносот на температурата е брз. Излезот за вода е чист, ефикасно гарантирајќи ја јачината на излезот на вода. Елегантен и едноставен, без забава. Сурова руда кал, добра пропустливост, мрсна нога. Висококвалитетна виолетова кал, рачно изработена. Двојната стоматозна структура е очигледна, а преносот на температурата е брз. Излезот за вода е чист, ефикасно гарантирајќи ја јачината на излезот на вода. Елегантен и едноставен, без забава. Име на производот : чајник. Без оглед на чајниот сад : Бр. Со функција за греење на вода : Бр.