PDGJG метални лавици за садови - лавици за кујнски садови, предмети за домаќинства 2 слоја кујнски прибор за складирање со лента за капење
  • Неодамнешно

PDGJG метални лавици за садови - лавици за кујнски садови, предмети за домаќинства 2 слоја кујнски прибор за складирање со лента

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Лесно за склопување и расклопување : Може лесно да се инсталира и да се расклопи без завртки и алатки Широко користено : Се користи за организирање чинии, плочи, плочи, лажици, чаши, кујнски стапчиња, итн. Лесен за употреба : Од друга страна е инсталиран мозоци во форма на чаша, а од другата страна се обезбедува корпа за сушење прибор за јадење, идеален за сушење прибор за маса. Димензии : 43x25. Материјал : Метален јаглероден челичен материјал. Лесно за склопување и расклопување : Може лесно да се инсталира и да се расклопи без завртки и алатки. Широко користено : Се користи за организирање чинии, плочи, плочи, лажици, чаши, кујнски стапчиња, итн. Лесен за употреба : Од друга страна е инсталиран мозоци во форма на чаша, а од другата страна се обезбедува корпа за сушење прибор за јадење, идеален за сушење прибор за маса. Димензии : 43x25.