Масло доказ wallид налепница позадина кујна задниот дел од wallидот заштитник про transparentирен налепница со висока температура самостојно лепило чиста водоотпорна нафт
  • Неодамнешно

Масло доказ wallид налепница позадина кујна задниот дел од wallидот заштитник про transparentирен налепница со висока температура самостојно

DEN 1102.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал - Нашите налепници за нафта се изработени од материјал за миленичиња Карактеристики-доказ за нафта, водоотпорно, топлина, но не можат да бидат близу до пламенот, -Селејќи, лесни за залепување, експерти за кујна, висока температура, само-леплици, отстранливи. Се нанесува на какви било чисти/мазни површини - како што се кујнски плочки за грб, печки, машина за миење садови, стаклена врата, прозорец, керамички плочки во кујна или бања, чаши, домашен апарат, климатизација и тело на автомобили. Лесен за употреба - лепило -бакирање, користете како заштитник на екранот на телефонот, нема да влијае на вашата оригинална декорација на домот ,. На задната лента има самолеплива лента, не треба да користите друга лента кога користите. Масло доказ wallид налепница позадина кујна задниот дел од wallидот заштитник на wallидот транспарентен налепница со висока температура самостојно лепило чиста водоотпорна нафта за нафта за кујнски шкафови маргаритка decalmaterial : миленичиња : 68x45cmpackage вклучува : 1 x кујнски масло доказ за масло доказ за wallидни налепници.