GPPZM керамички кафе чај сет Северна Европа Phnom Penh повеќебојно попладневно чај сак сад за сад Поставете домашни украси за декорација на кујна
  • Неодамнешно

GPPZM керамички кафе чај сет Северна Европа Phnom Penh повеќебојно попладневно чај сак сад за сад Поставете домашни украси за декорација

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Капакот има рачка за лесно отворање и внимателен дизајн Голема и удобна рачка, лесна и луксузна технологија за трагање на злато со рачно насликана. Едноставен стил, исклучителен допир, мулти-боја, многу погоден за фотографирање. Дизајн на ромб, прекрасни линии, голем капацитет на котел и мазна плунка. Погодно за кое било место : многу погодно за дневна соба и канцеларија, многу погодно за додавање на чувство за декорација во декорацијата на која било просторија. Капакот има рачка за лесно отворање и внимателен дизајн. Голема и удобна рачка, лесна и луксузна технологија за трагање на злато со рачно насликана. Едноставен стил, исклучителен допир, мулти-боја, многу погоден за фотографирање. Дизајн на ромб, прекрасни линии, голем капацитет на котел и мазна плунка. Погодно за кое било место : многу погодно за дневна соба и канцеларија, многу погодно за додавање на чувство за декорација во декорацијата на која било просторија. Детали за производот : Капакот има рачка за лесен отвор и внимателен дизајн и удобна рачка, светло и луксузно рачно насликано злато за трагање на злато технологии, стил, исклучителен допир, мулти-боја, многу погодна за фотографирање.