SDFGH цвет чајник сет стакло домаќинство Вода Попладне чај овошје цвет чај чај сет чај за греење на свеќа (боја: г, големина
  • Неодамнешно

SDFGH цвет чајник сет стакло домаќинство Вода Попладне чај овошје цвет чај чај сет чај за греење на свеќа (боја: г, големина

DEN 798.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Чаши и чинии исто така можат да држат бисквити, овошје, итн Спирален филтер, ефикасно филтрирајте ја помасата, миризлив чај. Чајник високо боросиликатно стакло отпорен на топлина, кое може директно да се загрева со оган. Керамичка база за свеќи, цврсти материи, романтични и топло. Тенџере од четири сезони, чај, кафе, сок, ладни пијалоци може да се контролира. Чаши и чинии исто така можат да држат бисквити, овошје, итн. Спирален филтер, ефикасно филтрирајте ја помасата, миризлив чај. Чајник високо боросиликатно стакло отпорен на топлина, кое може директно да се загрева со оган. Керамичка база за свеќи, цврсти материи, романтични и топло. Тенџере од четири сезони, чај, кафе, сок, ладни пијалоци може да се контролира. Чаши и чинии, исто така, можат да држат бисквити, овошје, итн. Спирален филтер, ефикасно да го филтрираат Помас, миризлива титаата-висока боросиликатна стакло отпорна на топлина, кое може директно да се загрева со Fireceramic база за свеќи, цврсти материи, романтични и топла тенџере од четири сезони од четири сезони, чај, чај , може да се контролираат кафе, сок, ладни пијалоци, материјал : стакло, керамика, метал пакет содржина : тркалезен миризлив чај сет (6 чаши, 6 чинии, 1 тенџере, 1 база, 1 фиока) Големина : Како што е прикажано на сликата, пакетот вклучува пакет : чајник * 1 сет (не вклучува други предмети за демонстрација) Совети за вид : 1.