Yamashita Kogei 759458861 lineenware Vine
  • Неодамнешно

Yamashita Kogei 759458861 lineenware Vine

DEN 342.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина на артикалот : Земја на производство : Јапонија. Материјал : порцелан. Големина на артикалот : . Земја на производство : Јапонија. Материјал : порцелан. Можете да уживате во изобилството на јапонскиот Јамимоно и исклучително изработка на ова ремек -дело. Задебелена, луксузна и деликатна големина на предметот : Земја на производство : Јапонија. Материјал : порцелан.