PVIFS TBWS2036PH STAC SHARK Wallидна полица, 36 должина x 20 Ширина x 15-3/4 Висина, 5 куки за тенџере
  • Неодамнешно

PVIFS TBWS2036PH STAC SHARK Wallидна полица, 36 должина x 20 Ширина x 15-3/4 Висина, 5 куки за тенџере

DEN 1809.60

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Сите заварени алуминиум, нема да 'рѓаат Полицата во стил на Т-Бар овозможува проток на воздух. Суши садови и тави брзо. Рамка со тешки цевки, слајдови со ширина од 2-инчи ширина. Капацитетот на тежината се одредува од прицврстувачите на wallидот, хардверот не е вклучен. Pvifs Pot Rack Wallидна полица со 3 куки за тенџере. Сите заварени алуминиум, нема да 'рѓаат. Полицата во стил на Т-Бар овозможува проток на воздух. Суши садови и тави брзо. Рамка со тешки цевки, слајдови со ширина од 2-инчи ширина. Капацитетот на тежината се одредува од прицврстувачите на wallидот, хардверот не е вклучен. Мерки за кука од не'рѓосувачки челик мерки со дијаметар од 1/4-инчи со ширина 2-1/2-инчи со висина од 3-3/4-инчи.