Инсталација без држач за ролна хартија, продолжена перфорирана двојна намена, погодна, држач за кујнски монтирани во wallид
  • Неодамнешно

Инсталација без држач за ролна хартија, продолжена перфорирана двојна намена, погодна, држач за кујнски монтирани во wallид

DEN 1596.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој држач за ролна за тоалетна хартија за бања ви овозможува лесно да користите тоалетна хартија, како и погодна за промена на тоалетна хартија Одлично за кујна, бања, куќа, РВ и други области каде што се користат хартиени крпи, им е при рака да се исчистат неред кога готвите или сушат од рацете откако ќе ги измиете. Применлива површина : мермер, плочка, стакло, метал, пластична површина, лак за лак. На држачот на држачот има само лепило лента, силна вискозност, без дупчење, без оштетување на површината. Неприменлива површина : Белиот wallид, груб цементен wallид, brickид од тули, позадина. Овој држач за ролна за тоалетна хартија за бања ви овозможува лесно да користите тоалетна хартија, како и погодна за промена на тоалетна хартија. Одлично за кујна, бања, куќа, РВ и други области каде што се користат хартиени крпи, им е при рака да се исчистат неред кога готвите или сушат од рацете откако ќе ги измиете.