Кригла за кафе, рачно изработени турски керамички чаши. Уникатни подароци за Денот на вineубените за него. Декоративен чај без храна и олово, коко, врело чоколадо кри?
  • Неодамнешно

Кригла за кафе, рачно изработени турски керамички чаши. Уникатни подароци за Денот на вineубените за него. Декоративен чај без храна и олово,

DEN 311.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Рачно изработено : 100% рачно изработени и рачно насликани Криглата е совршена за кафе, чај или што било друго за кое можете да помислите. Тоа е одличен подарок за Денот на мајката, Денот на таткото, Божиќ или која било друга пригода. Безбедна храна и без олово : Време е да ги ископате сите оние микробранови безбедни и токсични пластични чаши. Нашите чаши без керамички кафе без олово не се само без токсин, туку и издржливи, безбедни машини за миење садови, микробранови безбедни и сите останати. Најдобра керамичка кригла : Оваа висококвалитетна кригла за кафе е направена од керамика, давајќи му убава естетика. Керамичкиот материјал ќе ги одржува пијалоците топло или ладно долго време, а исто така нема да остави метален вкус во устата при пиење. Уникатен подарок : Ова е убаво дизајнирана кригла за кафе со пресврт. Одлично е уметничко дело да се прикаже во вашата канцеларија, дома или во канцеларијата. Изненадете го вашето семејство и пријатели со неочекуван подарок што сигурно ќе донесе радост на нивниот ден! Совршено за сите прилики или само затоа што. Подарок за цела пригода : Божиќ, роденден, Денот на вineубените, Денот на таткото, Денот на мајката, годишнините, Велигден, забави за вечера, домаќинство, пензија, водителка, Ханука, благодарам, Бар Мицва / Бат Мицва, Нова Година, Денот на боксот, Рамадан . Рачно изработено : 100% рачно изработени и рачно насликани. Криглата е совршена за кафе, чај или што било друго за кое можете да помислите. Тоа е одличен подарок за Денот на мајката, Денот на таткото, Божиќ или која било друга пригода. Безбедна храна и без олово : Време е да ги ископате сите оние микробранови безбедни и токсични пластични чаши. Нашите чаши без керамички кафе без олово не се само без токсин, туку и издржливи, безбедни машини за миење садови, микробранови безбедни и сите останати. Најдобра керамичка кригла : Оваа висококвалитетна кригла за кафе е направена од керамика, давајќи му убава естетика. Керамичкиот материјал ќе ги одржува пијалоците топло или ладно долго време, а исто така нема да остави метален вкус во устата при пиење. Уникатен подарок : Ова е убаво дизајнирана кригла за кафе со пресврт. Одлично е уметничко дело да се прикаже во вашата канцеларија, дома или во канцеларијата. Изненадете го вашето семејство и пријатели со неочекуван подарок што сигурно ќе донесе радост на нивниот ден! Совршено за сите прилики или само затоа што. Подарок за цела пригода : Божиќ, роденден, Денот на вineубените, Денот на таткото, Денот на мајката, годишнините, Велигден, забави за вечера, домаќинство, пензија, водителка, Ханука, благодарам, Бар Мицва / Бат Мицва, Нова Година, Денот на боксот, Рамадан . ★ Рачно изработено : 100% рачно изработени и рачно насликани.