Вос два комплети со керамички ножеви - 3 компјутери и 4 компјутери со блок
  • Неодамнешно

Вос два комплети со керамички ножеви - 3 компјутери и 4 компјутери со блок

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Керамички нож сет : Керамички ножеви во кујната станаа врвен избор за многу домаќинства Тие не се само елегантни, туку се и потешки од ножевите од не'рѓосувачки челик, бидејќи тие никогаш не кородираат или 'рѓаат. Ако барате прекрасни комплети за керамички ножеви, тогаш сетот за керамички ножеви VOS е вистинскиот избор!. Комплетен сет на ножеви : Сетот за ножеви VOS со 4 парчиња вклучува 6 „нож на готвач, 5“ нож за комунални услуги, 4 “нож за паркирање и 3“ повеќенаменски нож и акрилен штанд. Секој керамички нож доаѓа со црна рачка. Керамички нож поставен за сечење храна : нашиот сет вклучува нож од 6-инчен готвач, 5-инчен нож Сантоку и 4-инчен нож за паркирање за да можете да исечете, исечете и подготвувате состојки со леснотија!. Одлична идеја за подароци : Било да е тоа за професионални готвачи или домашни готвачи, вашите најблиски ќе го сакаат нашиот кујнски прибор поставен! Доаѓа во елегантна кутија за подароци, што го прави идеален подарок за мама, тато, баба или дедо за време на празниците.