Држач за мермерни хартиени хартии стојат аголна црна челична шипка со природна бела мермерна база, држач за хартија за хартиена пешкир 13 инч - држач за хартиена крп?
  • Неодамнешно

Држач за мермерни хартиени хартии стојат аголна црна челична шипка со природна бела мермерна база, држач за хартија за хартиена пешкир 13

DEN 392.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Држач на хартиени пешкири : Овој диспенс на држачот на Papertowel изгледа елегантен, модерен и се вклопува во која било современа или класична кујна Овој држач за држач за пешкири е сигурен дека ќе одговара на најразлични кујнски декори. Користете на која било кујна таблета или трпезариска маса. Дизајн на држачи за хартија за крпи : Подобрете го изгледот и чувството на вашата кујна со овој прекрасно дизајниран држач за крцкање на хартија за хартија. Аглиот врв на овој држач за стоечки хартиени крпи ќе додаде на целокупната привлечност и забавно на вашиот дом. Овој прекрасен држач за папертуел исто така ќе го направи совршен подарок. Конструкција на држачи за хартиени пешкири : Овој држач за пондерирана хартиена крпа за кујна има привлечен врв на не'рѓосувачки челик. Аглиот врв и целокупниот квалитет сигурно ќе бидат точка за разговор за вашите гости. Пондерираната база е направена од природен мермер што значи дека секој производ ќе биде уникатен и малку се разликува. Базата на држачи за пешкири во кујната има подлога против лизгање за додадена стабилност и спречува гребење. Пондерирана база : Тешкиот природен мермер камен го спречува држачот на хартиени крпи да не се врти кога е во употреба. Зголемената стабилност ви овозможува да раскинете со едната рака. Исто така, изгледа одлично како стоп на тоалетно ткиво во вашата бања. Големина : Вкупната висина на овој држач за стоечка хартија е 13 "(33см). Ширината на основата е 6" (15 см). За лесна грижа, избришете / полирајте со влажна крпа. Држач на хартиени пешкири : Овој диспенс на држачот на Papertowel изгледа елегантен, модерен и се вклопува во која било современа или класична кујна. Овој држач за држач за пешкири е сигурен дека ќе одговара на најразлични кујнски декори. Користете на која било кујна таблета или трпезариска маса. Дизајн на држачи за хартија за крпи : Подобрете го изгледот и чувството на вашата кујна со овој прекрасно дизајниран држач за крцкање на хартија. Аглиот врв на овој држач за стоечки хартиени крпи ќе додаде на целокупната привлечност и забавно на вашиот дом. Овој прекрасен држач за папертуел исто така ќе го направи совршен подарок. Конструкција на држачи за хартиени пешкири : Овој држач за пондерирана хартиена крпа за кујна има привлечен врв на не'рѓосувачки челик.