Dloccold изолирана кригла со кафе со рачка не'рѓосувачки челик патување кафе со кафе со капакот на истурање на капакот за еднократно термос чаши за кафе за мажи жени, др
  • Неодамнешно

Dloccold изолирана кригла со кафе со рачка не'рѓосувачки челик патување кафе со кафе со капакот на истурање на капакот за еднократно

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Technology Технологија на Про-одделение : Оваа изолирана кригла за кафе е направена од 100% премија од храна од 18/8 не'рѓосувачки челик, целосно отпорен на оксидација и 'рѓа Финишот се третира со издржлива облога без прашок, така што нема да биде изгребана и не е лесно да се олупи или избледи. Двоен слоениот и евакуиран wallид може да ги одржува вашите пијалоци ладни повеќе од 9 часа и да се загреат повеќе од 3 часа. Можете да го пиете омилениот пијалок на температурата што ви се допаѓа, како кафе, млеко, сода, чај, итн. Совршено се вклопува во држачот на автомобилската чаша. Исто така, лизгачкиот капак и силиконскиот О-прстен ја обезбедуваат функцијата за докажување на протекување. Криглата нема да протекува кога легнувате, па дури и наопаку. Значи, не мора да се грижите за истекување. ✅ Посветена за секојдневна употреба : Иако криглата за кафе Dloccold има голем капацитет, 20oz, држењето на чашата е лесно и без напор, дури и со една рака, супер погоден за секојдневниот живот и работа. Може лесно да се исчисти со влажна крпа. Покрај тоа, тоа е безбедна машина за миење садови, што ќе ве ослободи од чистење на дамки од кафе или чај. - Избор на најбест кафе кригла : Кога наутро ќе направите шолја кафе или пред да излезете, можете да го однесете на какви било места во затворено или на отворено и да уживате во тоа во кое било време и каде и да е како дома, канцеларија или кога патувате , кампување, возење, итн.