ZZXXB Среќен Божиќен ирваси за снегулка Суеми што може да се употреби намирници за намирници, платно торба, торба за количество, рамо за чанти за миење садови за жени
  • Неодамнешно

ZZXXB Среќен Божиќен ирваси за снегулка Суеми што може да се употреби намирници за намирници, платно торба, торба за количество, рамо

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

платно Само миење на рацете. Цврста конструкција и еколошки-Овие висококвалитетни торби за еднократно користење се изработени од платно од памучно платно од 10 унца и преклопување. Одбијте на хартија или пластика помагање да се направи позитивно влијание врз животната средина. Повеќекратна употреба : Торбите за тотални платно се совршени како торба за облека, торба за перење, торба за пелена, торба за плажа, торба за теретана, намирници и земјоделци за купување торба за купување или торба за патувања. Склопниот дизајн го олеснува складирањето. Голем капацитет : Поширок дизајн со тешки вреќи за дневни или неделни патувања на пазарот на намирници и земјоделци. Секоја торба за тота може да држи до 30 фунти. Не треба да се грижите за дното што издува. Димензија : 13,5 (л) x 5.1 (w) x 15 (ч) инчи. Овие кеси за намирници на платно имаат долги рачки за крпа што го олеснуваат носењето на вашите намирници до вашиот автомобил оставајќи ја количката на влезот. Можете лесно да ја залепите преку рамото или само со рацете. Машинска миење и лесна грижа : Можете лесно да ја измиете со помош на вашата машина за перење или миење на рацете.