Кабини за пластични канти за пластични житни тегла пластични шишиња празни зрна закуски чај млеко во прав кафе грав, сад за складирање на бонбони со капаци од дрво ?
  • Неодамнешно

Кабини за пластични канти за пластични житни тегла пластични шишиња празни зрна закуски чај млеко во прав кафе грав, сад за складирање

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Мулти-намена : Сетот за кутии за сезони во кујната може да се користи за да содржи разни зачини како што се бибер, шеќер, сол, зачини, пилешко супа во прав, скроб, итн Може да ви помогне да заштедите простор и да ја направите кујната уредна и дарежлива. Може да се користи за да се одржат најразлични мирудии : бибер, шеќер, сол, зачин, пилешко супа во прав, пченкарен скроб итн. Сет на чиста зачини за зачини може лесно да разликува разновидност на мирудии во кутијата за зачини. Погодно за употреба. Премиум зачини со зачини со отстранлив сад, со миење на рацете, лесно за складирање и анти-корозивни. Јасни садови за зачини за зачини се изработени од акрилен материјал за јачина и издржливост. Може да го задржи вашиот зачин свеж, без мирис и зачинување од прашина или други валкани работи. Кристално чистиот дизајн ќе изгледа елегантно на вас контра и софистициран на вашата работна маса. Направете ја вашата кујна уредна и дарежлива. Мулти-намена : Сетот за кутии за сезони во кујната може да се користи за да содржи разни зачини како што се бибер, шеќер, сол, зачини, пилешко супа во прав, скроб, итн. Може да ви помогне да заштедите простор и да ја направите кујната уредна и дарежлива. Може да се користи за да се одржат најразлични мирудии : бибер, шеќер, сол, зачин, пилешко супа во прав, пченкарен скроб итн. Сет на чиста зачини за зачини може лесно да разликува разновидност на мирудии во кутијата за зачини. Погодно за употреба. Премиум зачини со зачини со отстранлив сад, со миење на рацете, лесно за складирање и анти-корозивни. Јасни садови за зачини за зачини се изработени од акрилен материјал за јачина и издржливост.